شروع کار با تولید نئوپان

در سال ۱۹۶۰ چند خانواده با همکاری هم در منطقه جنوب شرقی فلاندر در بلژیک، تولید نئوپان را آغاز کردند. در سال‌های بعد، این افراد شرکتی با نام تجاری یونیلین تاسیس کردند و فعالیت خود را در زمینه تولید پارکت لمینت گسترش دادند تا جایی که یونیلین در دهه‌های ۷۰ و ۸۰ میلادی به عنوان یکی از تولیدکنندگان بنام پارکت لمینیت در جهان مطرح شد.

در سال ۱۹۹۰ این کمپانی، برند کوئیک استپ را به بازار معرفی کرد. از ابداعات این برند در سال ۱۹۹۷، استفاده از سیستم کلیک بود که شرکت یونیلین بدان دست یافته بود.

در سال ۲۰۱۳ این کمپانی شرکت Pergo را که قدمت زیادی در زمینه تولید پارکت لمینیت در جهان داشت (گفته می‌شود اولین شرکت تولیدکننده پارکت لمینت در جهان است)، خریداری کرد. یونیلین چنان گسترده شد که تمایل خود را برای خرید شرکت‌های دیگر نشان داد و در سال ۲۰۱۵ این شرکت با خریداری شرکت‌های تولید کننده پارکت لمینت با نام تجاری بالتریو و ویتالیتی، تعداد مالکیت برندهای پارکت لمینیت خود را به عدد ۳ رساند.

 

ویتالیتی، برندی لوکس از بلژیک

برند ویتالیتی در جهان به عنوان یکی از محصولات لوکس پارکت لمینت شناخته می‌شود. تنوع رنگ و طرح و مدل از ویژگی‌های برند ویتالیتی محصول بلژیک است. این برند با معرفی طرح‌های متنوع در اندازه‌های مختلف می‌تواند پاسخگوی سلایق مشتریانی باشد که به دنبال کالای لوکس و با کیفیت هستند.

از آنجایی که ویتالیتی محصول برند یونیلین، تولید کننده انواع سیستم کلیک پارکت لمینت، است، سیستم قفل و کلیکی که در این محصول به کار رفته است با ۲ نام تجاری: FitExpress و PressXpress به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین سیستم‌های قفل کلیک پارکت لمینت به حساب می‌آید که دوام و ماندگاری بالای محصول و سرعت نصب بالا از ویژگی آن به شمار می‌روند.

شرکت ستاره چیدمان ماندگار تنها نماینده رسمی برند ویتالیتی در ایران است و با ارائه خدمات منحصربه‌فرد و درخور طراحان و سازندگان باسلیقه‌ی ایرانی، توانسته استفاده از محصولات باکیفیت و لوکس این برند مطرح بلژیکی را در خانه‌ی هر ایرانی ممکن ساخته سازد.

مبدع سیستم قفل کلیک

ویتالیتی اولین بار سیستم جدید قفل کلیکی در پارکت لیمینت‌ها را ابداع کرد.

تنوع محصول بالا

تنوع رنگ و طرح و مدل از ویژگی‌های برند ویتالیتی محصول بلژیک است.

محصولی لوکس و ارزنده

ویتالیتی از برندهای لوکس پارکت با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب است.

دوام و ماندگاری بالا

ویتالیتی پارکت لمینتی بادوام و ماندگار است و سرعت نصب بالایی دارد.

دارای نمایندگی رسمی در ایران

ستاره چیدمان ماندگار تنها نماینده رسمی ویتالیتی در ایران است.

کالکشن ویتالیتی لانگو

Vitality Lungo

مشاهده کالکشن

کالکشن ویتالیتی دیپلمات

Vitality Diplomat

مشاهده کالکشن

کالکشن ویتالیتی دلوکس

Vitality Deluxe

مشاهده کالکشن

کالکشن ویتالیتی اورجینال

Vitality Original

مشاهده کالکشن