تاریخچه برند وینئو

شرکت ویندمولر (Windmoller) به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه محصولات کف با سابقه‌ای طولانی، سال‌هاست که به صورت خانوادگی اداره می‌شود. یکی از ویژگی‌های این برند آلمانی، خدمت‌رسانی بسیار با کیفیتی است که در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا صورت می‌پذیرد. این شرکت تحت نام تجاری وینئو (Wineo) محصولات کف خود را عرضه می‌کند.

گستردگی و تنوع محصولات وینئو باعث شده تا این برند در صنایع مختلف اعم از پروژه‌های ساختمانی، صنعت حمل و نقل (به عنوان کفپوش‌های تخصصی هواپیما، کشتی و قطار)، حوزه سلامت و پزشکی (بیمارستان‌ها و مراکز درمانی)، کفپوش‌های ورزشی، کفپوش‌های مراکز آموزشی (مهد کودک‌ها و مدارس) کاملا شناخته شده باشد.

آنچه بیش از همه نام وینئو را بر سر زبان‌ها انداخت، نوآوری بود که در سال ۲۰۰۸ میلادی توسط این برند آلمانی منطقه  Ostwestfalen Lippe معرفی شد. در سال ۲۰۱۶ میلادی مجله تخصصی دکوراسیون Heimtex، برند وینئو را به عنوان برترین برند محصولات کف در اروپا معرفی کرد.

 

اولین کفپوش دوست‌دار محیط زیست!

شرکت ویندمولر برای اولین بار در دنیا کفپوش‌های برند وینئو را با ترکیبات موسوم به بوتانولی به عنوان اولین کفپوش ساخته شده با ۹۰ درصد مواد اولیه تجدید پذیر (شامل روغن کانولا، روغن کرچک و گچ) تولید کرد و تحول عظیمی در صنعت کفپوش‌ها ایجاد کرد. بدین ترتیب عامل مضر مورد استفاده در کف‌پوش‌های وینیلی را که همان پلی‌اورتان بود به عنوان یکی از ترکیبات اصلی و تهدید کننده سلامت انسان، از کفپوش‌ها حذف کرد.

به کمک این نوآوری بود که برای اولین بار کفپوش‌های پیورلاین (Pureline) به عنوان پاک‌ترین و بی‌ضررترین کفپوش دنیا تولید شد و برای اولین بار در دنیا توانست به عنوان کفپوشی مناسب مهدکودک‌ها و دبستان‌ها، از مراجع بهداشتی و تحقیقاتی و استاندارد اروپا، مجوز  نصب اخذ نماید.

شرکت ستاره چیدمان ماندگار تنها نماینده رسمی برند وینئو در ایران است که با ارائه خدمات بی‌نظیر که شایسته طراحان و سازندگان باسلیقه‌ی ایرانی است، استفاده از محصولات باکیفیت و متنوع این برند محبوب و معتبر را در خانه‌ی هر ایرانی ممکن ساخته است.

قدمت بالا

برند وینئو از برندهای قدیمی و محبوب پارکت لمینت است

تنوع محصول

برند وینئو در صنایع مختلف شناخته‌شده است و کفپوش‌های متنوع تولید می‌کند.

کسب عنوان بهترین برند اروپایی

وینئو برترین برند محصولات کف در اروپا در سال ۲۰۱۶ شد

نوآوری در استفاده از مواد اولیه

وینئو تنها برند تولیدکننده کفپوش است که ۹۰% مواد مصرفی آن، مواد تجدید پذیر است.

دوست‌دار محیط زیست

کفپوش‌های پیورلاین وینئو، پاکترین و بی‌ضررترین کفپوش دنیا هستند.

دارای نمایندگی رسمی در ایران

ستاره چیدمان ماندگار تنها نماینده رسمی وینئو در ایران است.

کالکشن وینئو ۳۰۰

Wineo 300

مشاهده کالکشن

کالکشن وینئو ۵۰۰ متوسط

Wineo 500 Medium

مشاهده کالکشن

کالکشن وینئو ۵۰۰ متوسط وی۲

Wineo 500 Medium V2

مشاهده کالکشن

کالکشن وینئو ۵۰۰ بزرگ وی۲

Wineo 500 Large V2

مشاهده کالکشن

کالکشن وینئو ۵۰۰ کوچک وی۴

Wineo 500 Small V4

مشاهده کالکشن

کالکشن وینئو ۵۰۰ خیلی بزرگ وی۴

Wineo 500 XL V4

مشاهده کالکشن

کالکشن وینئو ۵۵۰

Wineo 550

مشاهده کالکشن

کالکشن وینئو راک اند گو

Wineo Rock'N'Go

مشاهده کالکشن