پارکت لمینتی لوکس ویژه‌ی افراد سخت‌پسند

برند وی‌پارکت (Wiparquet) مجموعه‌ای بی‌نظیر و حاصل تکنولوژی پیشرفته و خلاقانه آلمان است. خالق این برند، شرکت کلاسن (Classen) آلمان است که برند وی‌پارکت را با هدف ارائه یک برند لوکس، ویژه افراد سخت‌پسند ارائه کرده است. محصولاتی که تحت عنوان وی‌پارکت تولید می‌شوند به کمک طراحان مطرح طراحی شده و کاملا متمایز از سایر تولیدات کارخانه کلاسن هستند.

وی‌پارکت علاوه بر ویژگی‌های فنی فوق‌العاده نظیر سیستم فوق پیشرفته کلیک موسوم به مگالاک (Mega Lock)، گارانتی و خدمات پس از فروش فوق‌العاده‌ای نیز ارائه می‌دهد و این نشان‌دهنده‌ی کیفیت بالای محصولات این شرکت است. پارکت لمینت وی‌پارکت علاوه بر داشتن تنوع بسیار بالا در رنگ، که در کالکشن‌های مختلف ارائه می‌شود، دارای ویژگی‌های ظاهری (Surface) منحصربه‌فردی است و همچنین تنوع بالایی نیز در ابعاد دارد. این ویژگی‌ها باعث شده برند وی‌پارکت نسبت به سایر رقبای اروپایی خود، دارای برتری‌هایی باشد.

شرکت ستاره چیدمان ماندگار تنها نماینده رسمی برند وی‌پارکت در ایران است و با ارائه خدمات بی‌نظیر که درخور طراحان و سازندگان باسلیقه‌ی ایرانی است، استفاده از محصولات باکیفیت و متنوع این برند لوکس و معتبر را در خانه‌ی هر ایرانی ممکن ساخته است.

حاصل تکنولوژی پیشرفته آلمان

کیفیت بالای پارکت لمینت‌های وی‌پارکت تضمین شده است.

مگالاک

سیستم فوق پیشرفته و منحصربه‌فرد کلیک محصولات وی‌پارکت است.

تنوع رنگ بالا

وی‌پارکت هر سلیقه‌ای را جذب می‌کند

دارای نمایندگی رسمی در ایران

ستاره چیدمان ماندگار تنها نماینده رسمی وی‌پارکت در ایران است.

کالکشن وی‌پارکت بیسیک

Wiparquet Basic

مشاهده کالکشن

کالکشن وی‌پارکت کلاسیک

Wiparquet Classic

مشاهده کالکشن

کالکشن وی‌پارکت پرو

Wiparquet Pro

مشاهده کالکشن

کالکشن وی‌پارکت آلتیمت

Wiparquet Ultimate

مشاهده کالکشن