ستاره چیدمان ماندگار

آسوده باش، ما در کنارت هستیم

بیش از یک دهه است که ستاره چیدمان ماندگار با هدف ارائه محصولات متنوع و خدمات مناسب در زمینه کفپوش، در صنعت دکوراسیون داخلی کشور فعالیت می‌کند. در این مدت با تلاش مدیران با تجربه و نیروی انسانی سختکوش به تحلیلی جامع از بازار صنف دکوراسیون داخلی دست یافته ایم و با افزودن برندهای متنوع و باکیفیت محصولات دکوراسیون داخلی از سراسر جهان به سبد کالاهایمان، سعی کردیم تمامی نیازهای طراحان، فروشندگان و سازندگان را برطرف کنیم. 

در این مسیر، دفاتر تجاری خود را در کشورهای آلمان، امارات و چین تاسیس کردیم و همچنین توانستیم با راه اندازی انبارهای مختلف در اقصی نقاط کشور به هدف اصلیمان که همان ارائه خدمات مناسب و حفظ رضایت مشتریانمان است، نزدیکتر شویم. هم اکنون گروه ستاره چیدمان ماندگار توانسته با اخذ نمایندگی انحصاری از چهار برند معتبر اروپایی پارکت چوب، چوب مهندسی، پارکت لمینت و کفپوش‌های وینیلی چند منظوره از یکسو و راه‌اندازی خط تولید پارکت لمینت و کفپوش‌های وینیل در کشور چین از سوی دیگر، پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان و طراحان عزیز باشد. گروه ستاره چیدمان ماندگار با راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای دکوراسیون داخلی برای اولین بار در سطح کشور، دغدغه‌های اصلی فروشگاه‌داران را که همان ارائه محصول با کیفیت به همراه پشتیبانی و خدمات پس از فروش تأمین مداوم محصولات و ارائه یک سبد کالای متنوع است را برطرف نماید. 

شما متقاضیان خرید محصولات کف نیز می‌توانید با مراجعه به صفحه محصولات برندها و کالکشن آنها را مشاهده کنید و با خیالی آسوده سفارش خرید خود را انجام دهید. ما همواره سعی کرده‌ایم شعار ما تنها یک شعار نباشد و همیشه در تحقق آن تلاش کرده‌ایم. با گروه ستاره چیدمان ماندگار "آسوده باش، ما درکنارت هستیم".Read more!

مشاوره در خرید

تجربه خرید مطمئن و آسوده با دریافت مشاوره

ارائه محصولات باکیفیت

کف خانه خود را با بهترین کیفیت لمینت کنید

تنوع بی‌نظیر

انواع پارکت لمینت، مطابق با سلیقه شما

محصولات

LA024M

بلوط قهوه‌ای - Traditional Oak Brown

LA045SV4

بلوط تیرول نقره‌ای - Tirol Oak Silver

60954

بلوط مسی - Copper Blond Oak

LA045XLV4

بلوط تیرول نقره‌ای - Tirol Oak Silver

LA046XLV4

بلوط تیرول سفید - Tirol Oak White

60468

بلوط پرستیژ - Prestige Oak

LA044SV4

بلوط تیرول عسلی - Tirol Oak Honey

30102

چوب گردوی پاسادینا - Hickory Pasadena