لطفاً پیش از استفاده از وبسایت ستاره چیدمان ماندگار به نشانی www.setarehchideman.com  حتما اطلاعات این صفحه را که "قوانین و مقررات" استفاده از این سایت است، به دقت مطالعه فرمایید. استفاده شما از وبسایت ستاره چیدمان ماندگار به معنی موافقت شما با تمامی شروط مندرج در این صفحه و بیانیه حفظ حریم خصوصی است. قوانین و مقررات استفاده از وبسایت ستاره چیدمان ماندگار، شامل تمامی بازدیدکنندگان و کاربران آن است.

لینک‌هایی که به سایر وبسایت‌ها متصل می‌شوند

در وبسایت ستاره چیدمان ماندگار ممکن است لینک‌هایی وجود داشته باشد که به وبسایت‌های دیگر (Third party websites)  منتهی شود که مالکیت و مدیریت آن در اختیار ستاره چیدمان ماندگار نیست. بر همین اساس، ستاره چیدمان ماندگار در مقابل محتوا و سیاست‌های حفظ حریم خصوصی این وبسایت‌ها تعهدی ندارد.

شما حین استفاده از وبسایت ستاره چیدمان به آدرسwww.setarehchideman.com  موافقت خود را مبنی بر سلب مسئولیت ستاره چیدمان ماندگار در مقابل بروز هرگونه آسیب فیزیکی و خسارت، چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم بواسطه‌ی استفاده از خدمات و کالاهای ارائه شده توسط ستاره چیدمان ماندگار از طریق وبسایت آن اعلام کرده‌اید.

سلب استفاده

ما می‌توانیم بدون اطلاع قبلی و کسب موافقت شما، به هر دلیلی دسترسی شما به وبسایت ستاره چیدمان ماندگار را محدود و یا به طور کلی قطع کنیم. به همین ترتیب، در تمامی بیانیه‌های موجود در وبسایت ستاره چیدمان ماندگار از جمله بیانیه حفظ حریم خصوصی، عبارت سلب استفاده کار از وبسایت دارای هیچ تبصره و استثنا نیست و انجام آن هیچ مسئولیتی برای ستاره چیدمان ماندگار در پی نخواهد داشت.

در صورتی که هریک از شرایط موجود در «قوانین و مقررات» استفاده از وبسایت ستاره چیدمان توسط هر دادگاهی غیرقانونی شناخته شد، سایر شروط به قوت خود باقی خواهند ماند.

تغییرات

ما دارای این حق هستیم که به صلاحدید خود و در هر زمانی که لازم دیدیم، قوانین و مقررات استفاده از وبسایت ستاره چیدمان را تغییر دهیم و یا به طور کلی آن را جایگزین کنیم. در صورتی که تغییراتی در مفاد موجود در این متن به وجود آید، پس از اعمال تغییر، محتوای این صفحه به روز رسانی خواهد شد. تاریخ آخرین به روز رسانی در انتهای همین صفحه درج شده است. در صورتی که پس از اعمال تغییرات در قوانین و مقررات استفاده از وبسایت ستاره چیدمان همچنان از این وبسایت استفاده بکنید، موافقت خود را با قوانین و مقررات جدید وبسایت ستاره چیدمان اعلام کرده‌اید.

ارتباط با ما

در صورت بروز هر گونه سؤال می‌توانید با استفاده از پل‌های ارتباطی زیر پاسخ پرسش خود را دریافت نمایید:

پست الکترونیکی: Info@setarehchideman.com

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۶۹۱۱

آخرین به روز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۷